AIPPI Pasaules Intelektuālā īpašuma kongress 15-18.09.2019

Kongresa tika pieņemtas četras rezolūcijas balstoties uz veikto nacionālo grupu viedokļu apkopojumu. Šīs rezolūcijas bija šādas Autortiesības saistībā ar mākslīgā intelekta radītiem darbiem (Copyright in artificially generated works), Atlīdzinājums par intelektuālā īpašuma pārkāpumiem, kas nav saistīti ar pārdošanu (IP damages for acts other than sales), Patērētāju aptaujas kā pierādījums (Consumer survey evidence) un Patenta pretenzijas apjoma plašums (Plausibility). Tika sagatavots rezolūcijas projekts par daudzpusējiem līgumiem par intelektuālā īpašuma aizsardzībā iesaistīto konsultantu konfidencialitāti (Draft proposal for a multilateral agreement on client attorney privilege). Ar šīm rezolūcijām ir iespēja iepazīties AIPPI LNG mājas lapā. Tās tiks nosūtītas Latvijas Republikas atbildīgajām iestādēm zināšanai.

Bez rezolūcijām tika noorganizētas sesijas un paneļi par dažādiem jautājumiem saistībā ar intelektuālo īpašumu, piemēram, farmācijas sesija, intelektuālais īpašums muzejos aun arhitektūrā, intelektuālais īpašumu modes industrijā, intelektuālā īpašuma aizsardzības perspektīvu no iekšējo juristu skatupunkta, komercnoslēpums, Lielbritānijas izstāšanās no ES un intelektuālais īpašums, intelektuālais īpašums un tā finansēšana u.c.

Nākamie AIPPI Pasaules Intelektuālā īpašuma kongresu norise 2020.gadā 11. – 14.oktobrī Hangzhou Ķīnā un 2021.gadā Sanfrancisko ASV.

atpakaļ